HEWW1410A
HP 141A Original Laser Toner Cartridge - Black - 1 Each - 950 Pages
Item Number: HEWW1410A
Retail Price: 82.68
Quantity in Stock: 538
Quantity:
  • Compatible with HP LaserJet M110 Series
  • Also works in MFP M139 and MFP M140 Series
  • Generates sharp black text and graphics for impressive results from first page to last
  • Made specifically to work with HP Printers; equipped with innovative anti-fraud technology
Additional Information
General Information
Manufacturer: HP Inc.
Manufacturer Part Number: W1410A
Manufacturer Website Address: https://www.hp.com
Brand Name: HP
Product Model: 141A
Product Name: 141A Black LaserJet Toner Cartridge (~950 pages)
Product Condition: Original
Packaged Quantity: 1 Each
Product Type: Toner Cartridge
Technical Information
Print Technology: Laser
Print Color: Black
Typical Print Yield: 950 Pages
Physical Characteristics
Height: 4.9"
Width: 4.3"
Depth: 14.8"