STCHDDCASE25BK
StarTech.com 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case - Black (3pk) - Polypropylene - Black - 1 Hard Drive
Item Number: STCHDDCASE25BK
Retail Price: 23.99
Quantity:
  • Made from anti-static polypropylene
  • Fits both 9.5mm and 12.5mm height 2.5in hard drives
  • Built-in connector access door
Manufacturer: StarTech.com
Manufacturer Part Number: HDDCASE25BK
Manufacturer Website Address: https://www.startech.com
Brand Name: StarTech.com
Product Model: HDDCASE25BK
Product Name: 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case - Black (3pk)
Packaged Quantity: 3 / Pack
Product Type: Hard Disk Case
Product Information
Case Capacity: 1
Case Component: Hard Drive
Physical Characteristics
Color Family: Black
Product Color: Black
Product Material: Polypropylene
Height: 0.60"
Width: 3.20"
Length: 4.10"
Weight (Approximate): 3.70 oz
Miscellaneous
Compatibility: